Sultandağı Oto Çekici

Sultandağı Çekici
Sultandağı Çekici

Yol Yardım Programımız Sultandağı Oto Çekici tarafından yönetilmektedir ve her gün günde 24 saat işleyen bir yol kenarı arızası veya trafik kazası sonrasında yardıma ihtiyaç duyan Sultandağı ler için bir çözümdür.

Sultandağı Çekici , itibarını en üst düzeyde Sultandağı hizmeti sunma üzerine inşa etmiştir. Ve bu nedenle bu değerleri koruyan bir hizmet sunmak istedik. Çünkü Sultandağı genelinde,
Sultandağı bölgesel Sultandağı hizmet sunan lider bir yol yardımı sağlayıcısıdır.

Sağlanabilecek isteğe bağlı Sultandağı hizmetler şunları içerir:

•Yol Yardım

•Şehir Çapında Sultandağı Kurtarma

•Oto Çekici

•Mobil lastik değişimi

•Lastik Yol Yardımı

•Akü Yol Yardımı

•Oto tamir

•Ekspertiz

•Oto Cam

•Motosiklet Yol Yardım

•Akü Yol Yardım

Sultandağı Oto Çekici

Örneğin bir arıza veya kaza durumunda yardıma ihtiyacınız Sultandağısa Sultandağı Çekici ile iletişime geçmeniz için size özel bir telefon numarası verilecektir. Numarayı kaydettikten sonra, bildirimlerle güncel Sultandağıarız. Ve ne zaman gelecekleri konusunda bilgilendirilirsiniz.

Sultandağı Yol Yardım

Tekerlek değişimleri ve biten aküler gibi basit arızalar için yol kenarında yardıma ihtiyacınız varsa. ‘kullanım başına ödeme’ hizmetinden yararlanabileceksiniz.

Bir garanti durumu mevcutsa, ödeme yapmanız gerekmeyecektir.
Yol Yardımı, yalnızca basit arızalar için sağlanacaktır. Ancak tercih edilen aracın uygun Sultandağı Çekici bayisine geri götürülmesi mümkündür.

Sultandağı Oto Kurtarma

Aracınız uygun Sultandağı Çekici şubesine götürülecektir. Sultandağıışma saatleri dışında boşaltmanın mümkün olmadığı veya aracın emniyetsiz olduğu veya kazanın hasar gördüğü durumlarda. Sultandağı, bir sonraki iş gününde yeniden teslim edilmek üzere. Varış noktasına en yakın Sultandağı Çekici güvenli depolama alanına geri götürülecektir.

Alternatif olarak, aracınızı başka bir yere nakledebiliriz. Ancak bu, Sultandağı nin o anda yapacağı ödeme ile ‘kullanım başına ödeme’ esasına göre olacaktır.

Sultandağı Lastik Yol Yardım

Değiştirilecek bir lastiğin takılmasına ihtiyaç duyduğunuzda. Sultandağı Çekici Onarım Çözümleri Ekibinden kullanılabilirliği teyit edecektir.
Mobil lastik takılması için yalnızca belirli marka ve modeller uygundur ama yalnızca onaylı lastikler takılır.

Lastik teçhizatı, kullanım başına ödenen bir hizmettir çünkü bir lastiğin mevcut olmaması durumunda, Sultandağı, belirttiğiniz Sultandağı Çekici şubesine teslim edilecektir.

Sultandağı Akü Yol Yardım

Bir kazaya karıştıysanız, Sultandağı uygun Sultandağı Çekici Kaza Onarım merkezi Sultandağı götürülecektir. Ayrıca size ücretsiz bir ev asansörü (kaza yeri veya varış noktasına 20 Km içinde ise)
sunulacak. Veya gerekirse ileriye doğru seyahat için yardım sağlanacaktır

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir