Şebinkarahisar Oto Çekici

Şebinkarahisar Çekici
Şebinkarahisar Çekici

Yol Yardım Programımız Şebinkarahisar Oto Çekici tarafından yönetilmektedir ve her gün günde 24 saat işleyen bir yol kenarı arızası veya trafik kazası sonrasında yardıma ihtiyaç duyan Şebinkarahisar ler için bir çözümdür.

Şebinkarahisar Çekici , itibarını en üst düzeyde Şebinkarahisar hizmeti sunma üzerine inşa etmiştir. Ve bu nedenle bu değerleri koruyan bir hizmet sunmak istedik. Çünkü Şebinkarahisar genelinde,
Şebinkarahisar bölgesel Şebinkarahisar hizmet sunan lider bir yol yardımı sağlayıcısıdır.

Sağlanabilecek isteğe bağlı Şebinkarahisar hizmetler şunları içerir:

•Yol Yardım

•Şehir Çapında Şebinkarahisar Kurtarma

•Oto Çekici

•Mobil lastik değişimi

•Lastik Yol Yardımı

•Akü Yol Yardımı

•Oto tamir

•Ekspertiz

•Oto Cam

•Motosiklet Yol Yardım

•Akü Yol Yardım

Şebinkarahisar Oto Çekici

Örneğin bir arıza veya kaza durumunda yardıma ihtiyacınız Şebinkarahisarsa Şebinkarahisar Çekici ile iletişime geçmeniz için size özel bir telefon numarası verilecektir. Numarayı kaydettikten sonra, bildirimlerle güncel Şebinkarahisararız. Ve ne zaman gelecekleri konusunda bilgilendirilirsiniz.

Şebinkarahisar Yol Yardım

Tekerlek değişimleri ve biten aküler gibi basit arızalar için yol kenarında yardıma ihtiyacınız varsa. ‘kullanım başına ödeme’ hizmetinden yararlanabileceksiniz.

Bir garanti durumu mevcutsa, ödeme yapmanız gerekmeyecektir.
Yol Yardımı, yalnızca basit arızalar için sağlanacaktır. Ancak tercih edilen aracın uygun Şebinkarahisar Çekici bayisine geri götürülmesi mümkündür.

Şebinkarahisar Oto Kurtarma

Aracınız uygun Şebinkarahisar Çekici şubesine götürülecektir. Şebinkarahisarışma saatleri dışında boşaltmanın mümkün olmadığı veya aracın emniyetsiz olduğu veya kazanın hasar gördüğü durumlarda. Şebinkarahisar, bir sonraki iş gününde yeniden teslim edilmek üzere. Varış noktasına en yakın Şebinkarahisar Çekici güvenli depolama alanına geri götürülecektir.

Alternatif olarak, aracınızı başka bir yere nakledebiliriz. Ancak bu, Şebinkarahisar nin o anda yapacağı ödeme ile ‘kullanım başına ödeme’ esasına göre olacaktır.

Şebinkarahisar Lastik Yol Yardım

Değiştirilecek bir lastiğin takılmasına ihtiyaç duyduğunuzda. Şebinkarahisar Çekici Onarım Çözümleri Ekibinden kullanılabilirliği teyit edecektir.
Mobil lastik takılması için yalnızca belirli marka ve modeller uygundur ama yalnızca onaylı lastikler takılır.

Lastik teçhizatı, kullanım başına ödenen bir hizmettir çünkü bir lastiğin mevcut olmaması durumunda, Şebinkarahisar, belirttiğiniz Şebinkarahisar Çekici şubesine teslim edilecektir.

Şebinkarahisar Akü Yol Yardım

Bir kazaya karıştıysanız, Şebinkarahisar uygun Şebinkarahisar Çekici Kaza Onarım merkezi Şebinkarahisar götürülecektir. Ayrıca size ücretsiz bir ev asansörü (kaza yeri veya varış noktasına 20 Km içinde ise)
sunulacak. Veya gerekirse ileriye doğru seyahat için yardım sağlanacaktır

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir