Kilimli Oto Çekici

Kilimli Çekici
Kilimli Çekici

Yol Yardım Programımız Kilimli Oto Çekici tarafından yönetilmektedir ve her gün günde 24 saat işleyen bir yol kenarı arızası veya trafik kazası sonrasında yardıma ihtiyaç duyan Kilimli ler için bir çözümdür.

Kilimli Çekici , itibarını en üst düzeyde Kilimli hizmeti sunma üzerine inşa etmiştir. Ve bu nedenle bu değerleri koruyan bir hizmet sunmak istedik. Çünkü Kilimli genelinde,
Kilimli bölgesel Kilimli hizmet sunan lider bir yol yardımı sağlayıcısıdır.

Sağlanabilecek isteğe bağlı Kilimli hizmetler şunları içerir:

•Yol Yardım

•Şehir Çapında Kilimli Kurtarma

•Oto Çekici

•Mobil lastik değişimi

•Lastik Yol Yardımı

•Akü Yol Yardımı

•Oto tamir

•Ekspertiz

•Oto Cam

•Motosiklet Yol Yardım

•Akü Yol Yardım

Kilimli Oto Çekici

Örneğin bir arıza veya kaza durumunda yardıma ihtiyacınız Kilimlisa Kilimli Çekici ile iletişime geçmeniz için size özel bir telefon numarası verilecektir. Numarayı kaydettikten sonra, bildirimlerle güncel Kilimliarız. Ve ne zaman gelecekleri konusunda bilgilendirilirsiniz.

Kilimli Yol Yardım

Tekerlek değişimleri ve biten aküler gibi basit arızalar için yol kenarında yardıma ihtiyacınız varsa. ‘kullanım başına ödeme’ hizmetinden yararlanabileceksiniz.

Bir garanti durumu mevcutsa, ödeme yapmanız gerekmeyecektir.
Yol Yardımı, yalnızca basit arızalar için sağlanacaktır. Ancak tercih edilen aracın uygun Kilimli Çekici bayisine geri götürülmesi mümkündür.

Kilimli Oto Kurtarma

Aracınız uygun Kilimli Çekici şubesine götürülecektir. Kilimliışma saatleri dışında boşaltmanın mümkün olmadığı veya aracın emniyetsiz olduğu veya kazanın hasar gördüğü durumlarda. Kilimli, bir sonraki iş gününde yeniden teslim edilmek üzere. Varış noktasına en yakın Kilimli Çekici güvenli depolama alanına geri götürülecektir.

Alternatif olarak, aracınızı başka bir yere nakledebiliriz. Ancak bu, Kilimli nin o anda yapacağı ödeme ile ‘kullanım başına ödeme’ esasına göre olacaktır.

Kilimli Lastik Yol Yardım

Değiştirilecek bir lastiğin takılmasına ihtiyaç duyduğunuzda. Kilimli Çekici Onarım Çözümleri Ekibinden kullanılabilirliği teyit edecektir.
Mobil lastik takılması için yalnızca belirli marka ve modeller uygundur ama yalnızca onaylı lastikler takılır.

Lastik teçhizatı, kullanım başına ödenen bir hizmettir çünkü bir lastiğin mevcut olmaması durumunda, Kilimli, belirttiğiniz Kilimli Çekici şubesine teslim edilecektir.

Kilimli Akü Yol Yardım

Bir kazaya karıştıysanız, Kilimli uygun Kilimli Çekici Kaza Onarım merkezi Kilimli götürülecektir. Ayrıca size ücretsiz bir ev asansörü (kaza yeri veya varış noktasına 20 Km içinde ise)
sunulacak. Veya gerekirse ileriye doğru seyahat için yardım sağlanacaktır

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir