İskilip Oto Çekici

Yol Yardım Programımız İskilip Oto Çekici tarafından yönetilmektedir ve her gün günde 24 saat işleyen bir yol kenarı arızası veya trafik kazası sonrasında yardıma ihtiyaç duyan İskilip ler için bir çözümdür.

İskilip Çekici , itibarını en üst düzeyde İskilip hizmeti sunma üzerine inşa etmiştir. Ve bu nedenle bu değerleri koruyan bir hizmet sunmak istedik. Çünkü İskilip genelinde,
İskilip bölgesel İskilip hizmet sunan lider bir yol yardımı sağlayıcısıdır.

Sağlanabilecek isteğe bağlı İskilip hizmetler şunları içerir:

•Yol Yardım

•Şehir Çapında İskilip Kurtarma

•Oto Çekici

•Mobil lastik değişimi

•Lastik Yol Yardımı

•Akü Yol Yardımı

•Oto tamir

•Ekspertiz

•Oto Cam

•Motosiklet Yol Yardım

•Akü Yol Yardım

İskilip Oto Çekici

Örneğin bir arıza veya kaza durumunda yardıma ihtiyacınız İskilipsa İskilip Çekici ile iletişime geçmeniz için size özel bir telefon numarası verilecektir. Numarayı kaydettikten sonra, bildirimlerle güncel İskiliparız. Ve ne zaman gelecekleri konusunda bilgilendirilirsiniz.

İskilip Yol Yardım

Tekerlek değişimleri ve biten aküler gibi basit arızalar için yol kenarında yardıma ihtiyacınız varsa. ‘kullanım başına ödeme’ hizmetinden yararlanabileceksiniz.

Bir garanti durumu mevcutsa, ödeme yapmanız gerekmeyecektir.
Yol Yardımı, yalnızca basit arızalar için sağlanacaktır. Ancak tercih edilen aracın uygun İskilip Çekici bayisine geri götürülmesi mümkündür.

İskilip Oto Kurtarma

Aracınız uygun İskilip Çekici şubesine götürülecektir. İskilipışma saatleri dışında boşaltmanın mümkün olmadığı veya aracın emniyetsiz olduğu veya kazanın hasar gördüğü durumlarda. İskilip, bir sonraki iş gününde yeniden teslim edilmek üzere. Varış noktasına en yakın İskilip Çekici güvenli depolama alanına geri götürülecektir.

Alternatif olarak, aracınızı başka bir yere nakledebiliriz. Ancak bu, İskilip nin o anda yapacağı ödeme ile ‘kullanım başına ödeme’ esasına göre olacaktır.

İskilip Lastik Yol Yardım

Değiştirilecek bir lastiğin takılmasına ihtiyaç duyduğunuzda. İskilip Çekici Onarım Çözümleri Ekibinden kullanılabilirliği teyit edecektir.
Mobil lastik takılması için yalnızca belirli marka ve modeller uygundur ama yalnızca onaylı lastikler takılır.

Lastik teçhizatı, kullanım başına ödenen bir hizmettir çünkü bir lastiğin mevcut olmaması durumunda, İskilip, belirttiğiniz İskilip Çekici şubesine teslim edilecektir.

İskilip Akü Yol Yardım

Bir kazaya karıştıysanız, İskilip uygun İskilip Çekici Kaza Onarım merkezi İskilip götürülecektir. Ayrıca size ücretsiz bir ev asansörü (kaza yeri veya varış noktasına 20 Km içinde ise)
sunulacak. Veya gerekirse ileriye doğru seyahat için yardım sağlanacaktır

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir