Gökçebey Oto Çekici

Gökçebey Çekici
Gökçebey Çekici

Yol Yardım Programımız Gökçebey Oto Çekici tarafından yönetilmektedir ve her gün günde 24 saat işleyen bir yol kenarı arızası veya trafik kazası sonrasında yardıma ihtiyaç duyan Gökçebey ler için bir çözümdür.

Gökçebey Çekici , itibarını en üst düzeyde Gökçebey hizmeti sunma üzerine inşa etmiştir. Ve bu nedenle bu değerleri koruyan bir hizmet sunmak istedik. Çünkü Gökçebey genelinde,
Gökçebey bölgesel Gökçebey hizmet sunan lider bir yol yardımı sağlayıcısıdır.

Sağlanabilecek isteğe bağlı Gökçebey hizmetler şunları içerir:

•Yol Yardım

•Şehir Çapında Gökçebey Kurtarma

•Oto Çekici

•Mobil lastik değişimi

•Lastik Yol Yardımı

•Akü Yol Yardımı

•Oto tamir

•Ekspertiz

•Oto Cam

•Motosiklet Yol Yardım

•Akü Yol Yardım

Gökçebey Oto Çekici

Örneğin bir arıza veya kaza durumunda yardıma ihtiyacınız Gökçebeysa Gökçebey Çekici ile iletişime geçmeniz için size özel bir telefon numarası verilecektir. Numarayı kaydettikten sonra, bildirimlerle güncel Gökçebeyarız. Ve ne zaman gelecekleri konusunda bilgilendirilirsiniz.

Gökçebey Yol Yardım

Tekerlek değişimleri ve biten aküler gibi basit arızalar için yol kenarında yardıma ihtiyacınız varsa. ‘kullanım başına ödeme’ hizmetinden yararlanabileceksiniz.

Bir garanti durumu mevcutsa, ödeme yapmanız gerekmeyecektir.
Yol Yardımı, yalnızca basit arızalar için sağlanacaktır. Ancak tercih edilen aracın uygun Gökçebey Çekici bayisine geri götürülmesi mümkündür.

Gökçebey Oto Kurtarma

Aracınız uygun Gökçebey Çekici şubesine götürülecektir. Gökçebeyışma saatleri dışında boşaltmanın mümkün olmadığı veya aracın emniyetsiz olduğu veya kazanın hasar gördüğü durumlarda. Gökçebey, bir sonraki iş gününde yeniden teslim edilmek üzere. Varış noktasına en yakın Gökçebey Çekici güvenli depolama alanına geri götürülecektir.

Alternatif olarak, aracınızı başka bir yere nakledebiliriz. Ancak bu, Gökçebey nin o anda yapacağı ödeme ile ‘kullanım başına ödeme’ esasına göre olacaktır.

Gökçebey Lastik Yol Yardım

Değiştirilecek bir lastiğin takılmasına ihtiyaç duyduğunuzda. Gökçebey Çekici Onarım Çözümleri Ekibinden kullanılabilirliği teyit edecektir.
Mobil lastik takılması için yalnızca belirli marka ve modeller uygundur ama yalnızca onaylı lastikler takılır.

Lastik teçhizatı, kullanım başına ödenen bir hizmettir çünkü bir lastiğin mevcut olmaması durumunda, Gökçebey, belirttiğiniz Gökçebey Çekici şubesine teslim edilecektir.

Gökçebey Akü Yol Yardım

Bir kazaya karıştıysanız, Gökçebey uygun Gökçebey Çekici Kaza Onarım merkezi Gökçebey götürülecektir. Ayrıca size ücretsiz bir ev asansörü (kaza yeri veya varış noktasına 20 Km içinde ise)
sunulacak. Veya gerekirse ileriye doğru seyahat için yardım sağlanacaktır

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir