Devrek Oto Çekici

Devrek Çekici
Devrek Çekici

Yol Yardım Programımız Devrek Oto Çekici tarafından yönetilmektedir ve her gün günde 24 saat işleyen bir yol kenarı arızası veya trafik kazası sonrasında yardıma ihtiyaç duyan Devrek ler için bir çözümdür.

Devrek Çekici , itibarını en üst düzeyde Devrek hizmeti sunma üzerine inşa etmiştir. Ve bu nedenle bu değerleri koruyan bir hizmet sunmak istedik. Çünkü Devrek genelinde,
Devrek bölgesel Devrek hizmet sunan lider bir yol yardımı sağlayıcısıdır.

Sağlanabilecek isteğe bağlı Devrek hizmetler şunları içerir:

•Yol Yardım

•Şehir Çapında Devrek Kurtarma

•Oto Çekici

•Mobil lastik değişimi

•Lastik Yol Yardımı

•Akü Yol Yardımı

•Oto tamir

•Ekspertiz

•Oto Cam

•Motosiklet Yol Yardım

•Akü Yol Yardım

Devrek Oto Çekici

Örneğin bir arıza veya kaza durumunda yardıma ihtiyacınız Devreksa Devrek Çekici ile iletişime geçmeniz için size özel bir telefon numarası verilecektir. Numarayı kaydettikten sonra, bildirimlerle güncel Devrekarız. Ve ne zaman gelecekleri konusunda bilgilendirilirsiniz.

Devrek Yol Yardım

Tekerlek değişimleri ve biten aküler gibi basit arızalar için yol kenarında yardıma ihtiyacınız varsa. ‘kullanım başına ödeme’ hizmetinden yararlanabileceksiniz.

Bir garanti durumu mevcutsa, ödeme yapmanız gerekmeyecektir.
Yol Yardımı, yalnızca basit arızalar için sağlanacaktır. Ancak tercih edilen aracın uygun Devrek Çekici bayisine geri götürülmesi mümkündür.

Devrek Oto Kurtarma

Aracınız uygun Devrek Çekici şubesine götürülecektir. Devrekışma saatleri dışında boşaltmanın mümkün olmadığı veya aracın emniyetsiz olduğu veya kazanın hasar gördüğü durumlarda. Devrek, bir sonraki iş gününde yeniden teslim edilmek üzere. Varış noktasına en yakın Devrek Çekici güvenli depolama alanına geri götürülecektir.

Alternatif olarak, aracınızı başka bir yere nakledebiliriz. Ancak bu, Devrek nin o anda yapacağı ödeme ile ‘kullanım başına ödeme’ esasına göre olacaktır.

Devrek Lastik Yol Yardım

Değiştirilecek bir lastiğin takılmasına ihtiyaç duyduğunuzda. Devrek Çekici Onarım Çözümleri Ekibinden kullanılabilirliği teyit edecektir.
Mobil lastik takılması için yalnızca belirli marka ve modeller uygundur ama yalnızca onaylı lastikler takılır.

Lastik teçhizatı, kullanım başına ödenen bir hizmettir çünkü bir lastiğin mevcut olmaması durumunda, Devrek, belirttiğiniz Devrek Çekici şubesine teslim edilecektir.

Devrek Akü Yol Yardım

Bir kazaya karıştıysanız, Devrek uygun Devrek Çekici Kaza Onarım merkezi Devrek götürülecektir. Ayrıca size ücretsiz bir ev asansörü (kaza yeri veya varış noktasına 20 Km içinde ise)
sunulacak. Veya gerekirse ileriye doğru seyahat için yardım sağlanacaktır

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir