Derecik Oto Çekici

Yol Yardım Programımız Derecik Oto Çekici tarafından yönetilmektedir ve her gün günde 24 saat işleyen bir yol kenarı arızası veya trafik kazası sonrasında yardıma ihtiyaç duyan Derecik ler için bir çözümdür.

Derecik Çekici , itibarını en üst düzeyde Derecik hizmeti sunma üzerine inşa etmiştir. Ve bu nedenle bu değerleri koruyan bir hizmet sunmak istedik. Çünkü Derecik genelinde,
Derecik bölgesel Derecik hizmet sunan lider bir yol yardımı sağlayıcısıdır.

Sağlanabilecek isteğe bağlı Derecik hizmetler şunları içerir:

•Yol Yardım

•Şehir Çapında Derecik Kurtarma

•Oto Çekici

•Mobil lastik değişimi

•Lastik Yol Yardımı

•Akü Yol Yardımı

•Oto tamir

•Ekspertiz

•Oto Cam

•Motosiklet Yol Yardım

•Akü Yol Yardım

Derecik Oto Çekici

Örneğin bir arıza veya kaza durumunda yardıma ihtiyacınız Dereciksa Derecik Çekici ile iletişime geçmeniz için size özel bir telefon numarası verilecektir. Numarayı kaydettikten sonra, bildirimlerle güncel Derecikarız. Ve ne zaman gelecekleri konusunda bilgilendirilirsiniz.

Derecik Yol Yardım

Tekerlek değişimleri ve biten aküler gibi basit arızalar için yol kenarında yardıma ihtiyacınız varsa. ‘kullanım başına ödeme’ hizmetinden yararlanabileceksiniz.

Bir garanti durumu mevcutsa, ödeme yapmanız gerekmeyecektir.
Yol Yardımı, yalnızca basit arızalar için sağlanacaktır. Ancak tercih edilen aracın uygun Derecik Çekici bayisine geri götürülmesi mümkündür.

Derecik Oto Kurtarma

Aracınız uygun Derecik Çekici şubesine götürülecektir. Derecikışma saatleri dışında boşaltmanın mümkün olmadığı veya aracın emniyetsiz olduğu veya kazanın hasar gördüğü durumlarda. Derecik, bir sonraki iş gününde yeniden teslim edilmek üzere. Varış noktasına en yakın Derecik Çekici güvenli depolama alanına geri götürülecektir.

Alternatif olarak, aracınızı başka bir yere nakledebiliriz. Ancak bu, Derecik nin o anda yapacağı ödeme ile ‘kullanım başına ödeme’ esasına göre olacaktır.

Derecik Lastik Yol Yardım

Değiştirilecek bir lastiğin takılmasına ihtiyaç duyduğunuzda. Derecik Çekici Onarım Çözümleri Ekibinden kullanılabilirliği teyit edecektir.
Mobil lastik takılması için yalnızca belirli marka ve modeller uygundur ama yalnızca onaylı lastikler takılır.

Lastik teçhizatı, kullanım başına ödenen bir hizmettir çünkü bir lastiğin mevcut olmaması durumunda, Derecik, belirttiğiniz Derecik Çekici şubesine teslim edilecektir.

Derecik Akü Yol Yardım

Bir kazaya karıştıysanız, Derecik uygun Derecik Çekici Kaza Onarım merkezi Derecik götürülecektir. Ayrıca size ücretsiz bir ev asansörü (kaza yeri veya varış noktasına 20 Km içinde ise)
sunulacak. Veya gerekirse ileriye doğru seyahat için yardım sağlanacaktır

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir