Çaycuma Oto Çekici

Çaycuma Çekici
Çaycuma Çekici

Yol Yardım Programımız Çaycuma Oto Çekici tarafından yönetilmektedir ve her gün günde 24 saat işleyen bir yol kenarı arızası veya trafik kazası sonrasında yardıma ihtiyaç duyan Çaycuma ler için bir çözümdür.

Çaycuma Çekici , itibarını en üst düzeyde Çaycuma hizmeti sunma üzerine inşa etmiştir. Ve bu nedenle bu değerleri koruyan bir hizmet sunmak istedik. Çünkü Çaycuma genelinde,
Çaycuma bölgesel Çaycuma hizmet sunan lider bir yol yardımı sağlayıcısıdır.

Sağlanabilecek isteğe bağlı Çaycuma hizmetler şunları içerir:

•Yol Yardım

•Şehir Çapında Çaycuma Kurtarma

•Oto Çekici

•Mobil lastik değişimi

•Lastik Yol Yardımı

•Akü Yol Yardımı

•Oto tamir

•Ekspertiz

•Oto Cam

•Motosiklet Yol Yardım

•Akü Yol Yardım

Çaycuma Oto Çekici

Örneğin bir arıza veya kaza durumunda yardıma ihtiyacınız Çaycumasa Çaycuma Çekici ile iletişime geçmeniz için size özel bir telefon numarası verilecektir. Numarayı kaydettikten sonra, bildirimlerle güncel Çaycumaarız. Ve ne zaman gelecekleri konusunda bilgilendirilirsiniz.

Çaycuma Yol Yardım

Tekerlek değişimleri ve biten aküler gibi basit arızalar için yol kenarında yardıma ihtiyacınız varsa. ‘kullanım başına ödeme’ hizmetinden yararlanabileceksiniz.

Bir garanti durumu mevcutsa, ödeme yapmanız gerekmeyecektir.
Yol Yardımı, yalnızca basit arızalar için sağlanacaktır. Ancak tercih edilen aracın uygun Çaycuma Çekici bayisine geri götürülmesi mümkündür.

Çaycuma Oto Kurtarma

Aracınız uygun Çaycuma Çekici şubesine götürülecektir. Çaycumaışma saatleri dışında boşaltmanın mümkün olmadığı veya aracın emniyetsiz olduğu veya kazanın hasar gördüğü durumlarda. Çaycuma, bir sonraki iş gününde yeniden teslim edilmek üzere. Varış noktasına en yakın Çaycuma Çekici güvenli depolama alanına geri götürülecektir.

Alternatif olarak, aracınızı başka bir yere nakledebiliriz. Ancak bu, Çaycuma nin o anda yapacağı ödeme ile ‘kullanım başına ödeme’ esasına göre olacaktır.

Çaycuma Lastik Yol Yardım

Değiştirilecek bir lastiğin takılmasına ihtiyaç duyduğunuzda. Çaycuma Çekici Onarım Çözümleri Ekibinden kullanılabilirliği teyit edecektir.
Mobil lastik takılması için yalnızca belirli marka ve modeller uygundur ama yalnızca onaylı lastikler takılır.

Lastik teçhizatı, kullanım başına ödenen bir hizmettir çünkü bir lastiğin mevcut olmaması durumunda, Çaycuma, belirttiğiniz Çaycuma Çekici şubesine teslim edilecektir.

Çaycuma Akü Yol Yardım

Bir kazaya karıştıysanız, Çaycuma uygun Çaycuma Çekici Kaza Onarım merkezi Çaycuma götürülecektir. Ayrıca size ücretsiz bir ev asansörü (kaza yeri veya varış noktasına 20 Km içinde ise)
sunulacak. Veya gerekirse ileriye doğru seyahat için yardım sağlanacaktır

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir